TEMEL İLKELERİMİZ  • AMACIMIZ

   Kiler Holding olarak temel amacımız, hizmet ürettiğimiz tüm alanlarda ve coğrafyalarda her bir bireyden başlayarak tüm insanların yaşam kalitesini yükseltmek ve yarattığımız katma değerle ülkemiz ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmaktır.

  • HEDEFİMİZ

   Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz nezdinde oluşturduğumuz güveni en temel sinerji kaynağı kabul ederek faaliyette bulunduğumuz sektörlerde liderliğe ulaşmak ve insanların yaşam kalitesini yükseltebileceğimiz yeni hizmet alanlarında yatırımlar yaparak istikrarlı bir büyüme gerçekleştirmektir.

  • DEĞERLERİMİZ

   Kiler geçmişten bugüne bağlı olduğu değerleri koruyarak faaliyet gösteren bir grup olmuştur. Bu değerler geçmişte olduğu gibi bugün de Kiler Holding’in büyümesini ve faaliyetlerini yönlendirmeye devam etmektedir.

  • ÖNCE İNSAN GELİR

   Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız herşeyden önce bizim için insandır. Yaptığımız tüm işlerin özünde insan hayatını, sağlığını, güvenliğini, mutluluğunu korumak ve yükseltmek yatar. Bu prensip üretimden, hizmete, tüm yatırım, organizasyon ve faaliyetlerimizi şekillendiren en temel unsurdur.

  • DÜRÜSTLÜK ve ADALET TİCARETİN TEMELİDİR

   İşimizde dürüst olmak, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize karşı adaletli yaklaşmak başarımızın anahtarlarından biridir. Başta perakendecilik olmak üzere, ne mutlu ki yaptığımız her iş toplum nezdinde dürüstlüğümüzün her gün defalarca test edilmesine imkan tanımaktadır.

  • KAZANÇ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR

   Paylaşmayı bilmek kazanmayı bilmekten çok daha önemlidir. Bu yüzden Kiler Holding kazandığı her kuruşun karşılığını vatandaşımızın ve ülkemizin genel refah seviyesini yükseltecek sosyal faaliyetler ve projeler ile ödemeye gayret eder. Kiler yöneticileri çok iyi bilirler ki toplum kalkınamazsa ekonomi kalkınamaz. Ekonomi kalkınamazsa kurumlar ayakta kalamaz.

  • SÜREKLİ GELİŞMEK ESASTIR

   Öğrenmek sonu gelmeyen bir uğraştır. Kişiler gibi kurumlar da sürekli yeni şeyler öğrenmek ve öğrendiklerini hayata geçirerek gelişmek zorundadır. En tepe yönetimden başlayarak tüm kademelerinde öğrenen, yenilikçi ve gelişmeye açık bir organizasyon olarak yapılanan Kiler için, çağın tüm gereklerini işine entegre ederek sürekli gelişmek temel hedeflerden biridir.