İNŞAAT GRUBU

Kiler Holding’in inşaat grubu projelerini planlayan, geliştiren ve gerçekleştiren Kiler GYO A.Ş. ve bu projelerin inşaatını üstlenen BİSKON YAPI A.Ş olmak üzere iki temel şirketten oluşmaktadır. Müşteri beklentilerini daima aşmak, yaşam ve yatırım anlamında güven uyandıran projeler yaratmak ve bu projeleri planlanan programlarda tamamlamak grup şirketlerinin öncelikli hedefleridir.

 • KİLER GYO

  Mutlu hayatlar tasarlar.

  Kiler Holding’i bugünlere taşıyan güvenin temelleri 1983 yılında Kiler Süpermarket mağazalarıyla atıldı. 1994 yılında hız kazanan gayrimenkul geliştirme ve inşaat alanında çalışmalarımız, sektörde çeyrek asrı geçen deneyimimizin kilometre taşları oldu. Kiler GYO, gayrimenkul yatırım ortaklığı olarak paydaşlarıyla birlikte bugüne kadar pek çok başarılı projeye imza attı. İnsanların mutlulukları ve rahatları için ‘doğru yaşam alanları inşa etmeyi’ birincil amaç olarak belirledi. Konut projelerinde “REFERANS” markasıyla öne çıkan Kiler GYO, metropollerdeki yeni yaşam eğilimlerine doğru lokasyonlarda, insan odaklı tasarım ve kaliteli inşaat projeleri geliştirerek yanıt vermeye devam ediyor. Kiler Holding, günümüzde 22 şirketi ve 10 binin üzerinde çalışanıyla inşaat, enerji, turizm ve sanayi alanlarında faaliyetlerini sürdürüyor.

  www.kilergyo.com
 • BİSKON YAPI A.Ş.

  Biskon Yapı, 2004 yılından bu yana faaliyette bulunan ve Kiler GYO’nun geliştirdiği projelerin yüklenicisi olan grup şirketimizdir. Biskon Yapı aynı zamanda Alt yapı ve Üst yapı taahhüt projelerini de yürütmektedir. Projelerinde mimari tasarımdan malzeme seçimine kadar her aşamada insan hayatını koruyacak ve kolaylaştıracak detayları göz önünde bulunduran, deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan güçlü bir yönetim kadrosuna sahiptir.

  www.biskon.com