• BAŞKANIN MESAJI

  "Hedefimiz Türkiye ekonomisinin ilk 10’unda yer almak"

  Türk ekonomisi girdiği iyileşme trendiyle her geçen gün daha da büyüyor. Dünya globalleştikçe, iletişim araçları ve imkanları çoğaldıkça tüketicinin önündeki alternatifler sınırsız hale geliyor.

  Globalleşme aynı zamanda dünyanın öbür ucunda yaşanan küçük bir kıpırtının bulunduğumuz ülkeye ve sektöre büyük ve yıkıcı bir dalga olarak ulaşmasına da aracılık ediyor.

  Bu da iş dünyasındaki oyuncuların her zaman daha tetik, daha atik ve prensipli olmasını, tüketiciye en iyi ürünü, en iyi hizmet ve katma değerle ulaştırmasını zorunlu kılıyor.

  Kiler Holding olarak bugüne kadar iş yaptığımız tüm sektörlerdeki hedefimizi ilk 10 içerisinde yer almak olarak belirledik. Tüm yönetim, strateji ve çalışma prensiplerimizi bu hedefi gerçekleştirecek şekilde oluşturduk ve kısa sürede Türkiye’de önemli işlere imza atan bir Holding olmayı başardık. Geçmişten ders alarak, geleceği öngörerek adımlarımızı attık.

  Türk ekonomisinin ve global dünya ekonomisinin kırılganlığını asla gözardı etmeden yatırımlarımızı büyük oranda özkaynaklarımızla gerçekleştirerek, sağlam ve kademeli bir büyüme gerçekleştirdik. Şimdi önümüzde bambaşka hedefler var. Önümüzdeki dönemde Türk ekonomisine yön veren ilk 10 kuruluş içerisinde yer almayı, işlerimizi Türkiye sınırları dışında daha etkin kılmayı ve her zaman olduğu gibi ülkemize ve insanımıza kazandırmaya devam etmeyi hayal ediyoruz.

  Bu hedefe çalışanlarımızla, müşterilerimizle, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla hep birlikte yürüyeceğiz.

  Güzel ülkemiz hepimiz için mutlu ve refah bir gelecek vaat ediyor. Yeter ki biz Türk insanı olarak çok çalışmayı, üretmeyi ve paylaşmayı bilelim. Değer katarak çalışalım, paylaşarak yaşayalım.